Toitumisnõustamine/teraapia

1-1,5h konsultatsioon toitumisterapeudiga. Vajalik ette registreerimine ja seejärel palun Sul täita ära ka anamneesi (saadan e-mailile). Toitumisnõustamise käigus kaardistan Sinuga probleemi olemuse ja ulatuse, koos paneme paika eesmärgid ning annan konkreetseid, individuaalseid soovitusi. 

Teemad, millega minu poole pöörduda:

Toitumisnõustamist viin läbi Viimsi Spa Spordiklubis või video teel (Zoom, Skype vahendusel). Valdan nii eesti, vene kui inglise keelt. 

Suuremate toitumuslike probleemide korral võib vaja minna järgnõustamise sessioone, mille tingimustes lepime esimese kohtumise raames kokku.

Personaalse menüü koostamine

Koostan Sulle personaalse menüü, mille täpsetes tingimustes lepime nõustamise käigus kokku. Menüü koostamisel arvestan Sinu erisoovidega, maitseeelistustega ja toidutalumatustega. Kaalulangetaja puhul võtan arvesse toidukordade glükeemilist koormust. Menüü on mitmekesine ja katab ära Sinu vitamiinide- ja mineraalainete vajaduse.

Toidutalumatuse testid

Kui vaevled seedemurede käes ja kahtlustad toidutalumatust, siis registreeri toidutalumatuse teemalisele nõustamisele ja vajadusel suunan Sind toidutalumatuse testile (Cytolisa, Cytotoxic).

Cytolisa testiga määratakse IgG antikehad Elisa aparaadiga. Kontrollitakse antikehade olemasolu 176-le toiduainele (küsi toiduainete nimekirja). Testi teostab Synlabi labor ja vastused saabuvad 2-3 nädalaga. Mina, toitumisterapeudina olen testile suunaja ja aitan interpreteerida testi tulemusi. Samuti annan nõu edaspidise toitumise osas (kas ja kui kauaks on vaja mingisuguseid toiduaineid menüüst välistada).

Cytotoxic testi tingimustega saad tutvuda: https://vianaturale.ee/index.php/toidutalumatuse_testid Mina olen testile suunaja ja testitulemuste interpreteerija.

Kaalulangetusprogramm 2 kuud

Sisaldab endas 4-5 kohtumist, mille käigus lepime kokku konkreetsetes tegevusjuhistes. Programmi hinna sisse kuulub 7 päevane individuaalne menüü ja regulaarne abi ning toetus menüü korrigeerimisel. 2 kuu jooksul langetad kaalu 4-8 kg. See on tervislik ja jätkusuutlik kaalulangetus.

Loengud/Koolitused/Õpitoad

Viin läbi nii füüsilisi kui online koolitusi ja loenguid ning töötubasid, mille tingimustes lepime tellijaga kokku. 

Olen koolitusi ja/või töötubasid läbi viinud järgmistes ettevõtetes: Eesti Tervisearengu Instituut, Operail, RagnSells, Maxima, Tallinna Vesi, Äriklubi, Kristiine Noortekeskus, MTÜ Stuudium, Viimsi Spa Spordiklubi, PZU, LPP Estonia, Kehra Noortekeskus, LesMills spordilaager, Raasiku CrossFit klubi, Selver

Loenguid viin läbi nii eesti, vene kui inglise keeles.

Populaarsed valikud:

Minu missiooniks toitumisterapeudina on pakkuda oma klientidele võimalust elada tervislikumat elu!

Kontakt

Toitumisterapeut: Diana Zintšenko

Registreeru nõustamisele ja oled sammukese lähemal tervislikumale versioonile iseendast.

Kui sul on sooduskood, sisesta see siia.